Úvodní strana >> Novinky a info
opuštěné bytí

Novinky a info

FotoVideo únor 2010 - jedině exkluzivně!

Ve druhém vydání časopisu FotoVideo letošního roku najdete opět a pouze exkluzivní materiály! Jak jinak že?

George Holz - významný světový fotograf aktu a celebrit se objevuje v Čechách poprvé se svou, v současné době nejprogresivnější, tvorbou nezávislého, unikátního aktu. Rudolf Kohn - zapomenutý proletář s Leikou by se v těchto dnech dožil 110 let a proto únorové FotoVideo přináší jeho zatím neznámé fotografie. V tomto vydání dále najdete pozvánku do největší fotografické soutěže světa - Trierenberg Super Circuit 2010 doprovázenou spoustou nádherných fotografií z minulého ročníku. Mezi nejexkluzivnější materiály patří i ukázky kontraverzních fotografií, které vyvolaly rozkoš, emoce i soudní pře v dobách dávných i nedávných. A pokud by vám to nestačilo, můžete si udělat IR výlet do Death Halley, naučit se fotografovat bílé na bílém či černobílé a počíst si v dalších více než dvaceti článcích.

S časopisem FotoVideo budete mít celý únor co dělat! Vždyť v něm najdete i kompletní výsledky soutěže Fotograf roku 2009! Nezapomeňte si ho proto objednat nebo rychle zakoupit ve významných prodejnách kvalitního tisku.

Fotograf roku 2010 - pozor na uzávěrky!

Jubilejní ročník naší mezinárodní fotografické soutěže, do které její sponzoři připravili ceny za stovky tisíc korun nabral vysoké obrátky. Vkládejte již dnes své snímky do jednotlivých témat, nenechávejte nic na poslední chvíli, hodnoťte fotografie svých kolegů a hlavně nezapomeňte, že uzávěrka 3. kola na téma "Dlouhé noci a život po setmění" je již 8. února 2010!

Fotoklub roku 2010 - nová kategorie - registrujte se ihned!

Nová kategorie FOTOKLUB ROKU celoroční soutěže FOTOGRAF ROKU 2010 je spuštěna. To co jsme slíbili je zde! V největší fotografické soutěži u nás mohou soutěžit už nejen jednotlivci, junioři či školy a jejich jednotlivé třídy a fotokroužky, ale i klasické fotokluby. Renesance Fotoklubů je tady, soutěžte a vyhrávejte dvakrát!

Konečně kurz pro fotografy, který naučí vydělávat!

Již v lednu 2010 se poprvé konal ojedinělý kurz, jenž naučí každého, kdo vlastní fotoaparát, výhodně prodávat své fotografie...

Dárek k vašemu předplatnému časopisu FotoVideo

nádherná fotografická brašna Lowepro. Darujte předplatné časopisu FotoVideo svým blízkým formou hezkého dárkového woucheru. Určitě jim uděláte radost a získáte dárek. Předplaťte na www.atemi.cz či přímo na: predplatne@atemi.cz. Ušetříte svoje peníze a ještě získáte navíc nejmodernější, praktickou, fotografickou novinku, kterou má zatím málokdo!, jako náš dárek k předplatnému. Čeká vás brašna Lowepro NOVA 140.

Naše oblíbená anketa:

Zkusíte svým jediným snímkem ironicky charakterizovat strasti a potíže naší současné "Ladovské zimy"? Pošlete nám na adresu vyhraj@atemi.cz dotyčný a jediný snímek na toto téma (velikost max. 5Mpx s příslušným autorským popisem a vaší přesnou poštovní adresu, nejpozději však do 10.února 2010!) a odměna vás jistě nemine. Tři nejlepší fotografie, respektive jejich autoři získají zajímavou a hodně potřebnou fotografickou knihu s vlastnoručním podpisem autora.

Ing. Rudolf Stáhlich a Olga Zlámalíková, redakce časopisu FotoVideo a webu www.ifotovideo.cz.

Aktuálně

Fotoklub Veget - Výstava - grafika

DOTEKY VZPOMÍNEK

Autorská výstava fotografií a poezie. Melancholické a poetické Sudety zachycené v detailech polozapomenutých kostelů v emotivních fotografiích (Soňa Pikrtová) a básních (Evelína). Fotografie a texty se vzájemně doplňují, zvýrazňují a prolínají, zvou k nahlédnutí do tajemných a magických koutů,nekřičí ani nevyzývají, jen se dotýkají našeho podvědomí...

Fotoklub Veget - Rámy Thule - přechod na stránku

Fotoklub Veget - Monoalbo

Monoalbo - redakční systém pro Vaše fotoalbum

Také už Vás iritují servery typu rajče, lidé apod.??? Chtěli by jste si pořídit skutečně "svoji" webovou prezentaci fotografií, kde si budete moci ovlivnit velikost a kvalitu Vámi vkládaných fotografií??? Že nevíte jak na to? Zkuste systém "Monoalbo" - jednoduchý, uživatelsky přívětivý systém, který Vám umožní vytvořit si vlastní webové stránky s mnoha možnostmi. Co vše systém Monoalbo nabízí se můžete dočíst na webu, který je určen právě pro tento redakční systém.

Stránky redakčního systému Monoalbo

Základy digitální fotografie - 1. a 2. díl

Na webu "PhotoExtract.com" jsem našel celkem zajímavě napsané články o základech digitální fotografie. Je tam celkem dost informací a tak doufám, že Vám přijdou vhod.

Základy digitální fotografie - 1. díl

Základy digitální fotografie - 2. díl

Dodo

Články

 

Diskuzní fórum

 

Novinky

 • 8.4.2011 23:48

  Rabštejn nad Střelou

  Fotovegetadmin
  Conor.Mclaud dodal pro náš fotoklub článeček a zároveň tip pro Váš fotovýlet.

  Místo? Městečko Rabštejn nad Střelou. Celý článek naleznete zde: >odkaz<
  Fotovegetadmin

Návštěvy: 

Powered by: R.S. Agáta Fotoklub Veget - R. S. Agáta - grafika - Design & code: DodoDesign (2009) for Fotoklub Veget Administrace